La Finca de Jasmine: design villas met panoramisch zeezicht in Benahavis

vanaf € 1.595.000

Omschrijving

Een nieuwbouw luxe designvilla kopen met panoramisch uitzicht op zee? Het moderne villaproject La Finca de Jasmine in Benahavis, gepromoot door immo Vamoz Marbella, biedt heel wat mogelijkheden.

La Finca de Jasmine is een omheinde en beveiligd complex met luxe villa’s met gemeenschappelijk clubhuis, spa en fitnessruimte, met een totale oppervlakte van 269.000 m2. Dit nieuwbouw project ligt op de lagere hellingen op de grens van Benahavis met Marbella met prachtig uitzicht op zee en op slechts 5 minuten van het strand.

De eerste fase zal bestaan uit 14 villa’s met 3 verschillende layouts: Romero, Laurel en Tomillo.

VILLA ROMERO – 3 SLAAPKAMERS
3 slaapkamers en 2,5 badkamers allemaal op 1 niveau. De gelijkvloers verdieping heeft ook een grote open leefruimte met een volledig ingerichte keuken, salon en eetzone.

VILLA LAUREL – 4 SLAAPKAMERS
4 slaapkamers en 3,5 badkamers verdeeld over twee niveaus. De gelijkvloers verdieping bevat een grote open leefruimte met een volledig ingerichte keuken, salon en eetkamer, evenals de hoofdslaapkamer met en suite badkamer en een apart gastentoilet. De eerste verdieping bevat 3 gasten slaapkamers en 2 gastenbadkamers.

VILLA TOMILLO – 3 SLAAPKAMERS
3 slaapkamers en 3,5 badkamers verdeeld over drie niveaus. Dit type villa heeft op het gelijkvloers een grote open leefruimte met een volledig ingerichte keuken, salon, eetkamer en gastentoilet. De trap leidt naar de tussenverdieping met twee gastenkamers met elk hun eigen badkamer. De master suite bevindt zich op tuinniveau met een ensuite badkamer en toegang tot uw prive aangelegde tuin.

Alle villa’s hebben vloerverwarming op water, kamerhoge glaspartijen en pre-installatie van domotica. Elektrische poorten bieden toegang tot de villa’s, die een eigen carport van 30 m2 hebben en
aangelegde tuinen met een prachtig privézwembad met Sukabumi-kleur porselein afwerking.

La Finca de Jasmin wordt opgeleverd Q1 2024.

Wenst u meer specifieke informatie over deze villa’s in Benahavis en hun beschikbaarheid, of wenst u een bezoek in te plannen, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen.

Specificaties

  • Volledig ingerichte keuken met Siemens apparatuur
  • Keramische werkbladen
  • Aangelegde mediterrane thematuinen met privézwembad
  • Bticino Living-light serie of gelijkaardige schakelaars en stopcontacten
  • Volledig voorzien van airconditioning warm en koud
  • Overal vloerverwarming door water
  • Elektrische vloerverwarming in badkamers
  • Badkamermeubilair van Villeroy & Boch en kranen van Grohe of een ander toonaangevend merk
  • Pre-installatie van domoticasysteem
  • Bticino video-intercomsysteem
  • “Gran formato” (van vloer tot plafond) keramische wandtegels in de badkamers
  • 90 x 90 cm Keramische porseleinen vloertegels
  • Cortizo schuiframen met thermische onderbreking en dubbele veiligheidsbeglazing

 

Vamoz promoot dit nieuwbouwproject en heeft daardoor toegang tot alle villa’s in La Finca de Jasmine. De actuele up-to-date prijzen van de nog beschikbare villa’s starten aan 1.595.000 euro excl BTW en aankoopkosten.

 

Op deze website is slechts een kleine selectie van alle beschikbare appartementen, penthouses en villa’s te koop in en rond Marbella opgenomen om u een eerste beeld te geven rond locaties en prijzen. Door onze aansluiting bij de centrale makelaarsdatabase en onze goede contacten met promotoren, heeft Vamoz echter toegang tot alle nieuwbouw en herverkoop panden op de markt aan de beste prijs. Contacteer ons vandaag nog voor een voorstel op maat!

Details

  • Type: Villa's
  • Status: Oplevering 2024
  • Locatie: West Marbella , Benahavis
  • Omgeving: Dichtbij golf, Met zeezicht

Voorzieningen

  • Binnenzwembad
  • Conciërgediensten
  • Fitness
  • Open haard
  • Padel tennis terrein
  • Privé zwembad
  • Spa
  • Verhuurdienst ter plaatse

Plattegrond